Paweł Grzegorczyk

Ukończył studia na wydziale Lekarsko – Dentystycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2001 r. Staż podyplomowy odbył w MSC Śródmieście w Krakowie, gdzie pod okiem doświadczonych lekarzy, nabierał doświadczenia oraz poszerzał zdobyte umiejętności.

Jego wieloletnia praktyka w prywatnych gabinetach w Krakowie i Katowicach pozwala na kompleksowe spojrzenie na pacjenta oraz zaproponowanie planu leczenia spełniającego oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.

Przez wiele lat współpracował z firmą farmaceutyczną Pierre Fabre Medicament specjalizującą się w produktach do higieny jamy ustnej, prowadząc prelekcje dla lekarzy stomatologów i higienistek oraz uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych i wykładach.

W codziennej praktyce równą uwagę przywiązuje do precyzji i profesjonalizmu wykonywanych zabiegów jak i do zapewnienia pacjentom możliwie najwyższego poczucia bezpieczeństwa i komfortu w trakcie wizyty w gabinecie. Procentuje to zdrowym uśmiechem pacjentów i zawodową satysfakcją doktora.

Prywatnie miłośnik podróży oraz biegów maratońskich.