Drodzy Pacjenci,

W związku z sytuacją epidemiczną w Polsce i w trosce o bezpieczeństwo Wasze i Waszych rodzin wprowadziliśmy jeszcze bardziej rygorystyczne procedury bezpieczeństwa i higieny w gabinecie.

Mamy nadzieję, że zastosowane przez nas standardy pozwolą Państwu w pełni skorzystać z naszych usług w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu.

W naszym gabinecie znajduję się Sterylizator powietrza FagronLab UVGI-80 który pozwala znacząco podnieść bezpieczeństwo i komfort osób przebywających w zamkniętych pomieszczeniach. Redukuje ryzyko przenoszenia infekcji drogą kropelkową. Wykorzystuje bakteriobójcze lampy ultrafioletowe emitujące promieniowanie UVC o długości fali 254 nm zapewniając tym samym skuteczną i szybką dezynfekcję powietrza.

 

RECEPCJA

 • Przy wejściu do budynku i do gabinetu znajduje się stacja dezynfekcji dłoni.
 • Każdy pacjent ma mierzoną temperaturę.
 • Lada, klamki, terminale płatnicze oraz fotele są regularnie dezynfekowane.
 • Obecność Pacjenta przy rejestracji jest ograniczona do minimum.
 • Liczba osób oczekujących na wizytę w poczekalni jest ograniczona. Z zachowaniem odpowiedniej, bezpiecznej odległości pomiędzy Pacjentami.

GABINETY

 • Po każdym zabiegu lekarz i jego asystentka , przestrzegają dodatkowej ponad standardowej procedury dezynfekcji.
 • Po każdym zabiegu odbywa się dezynfekcja powierzchni, oczyszczanie chemiczne i fizyczne oraz wietrzenie połączone z przerwą w pracy gabinetu po każdej wizycie pacjenta.
 • Stosujemy lampy bakteriobójcze oraz wirusobójcze.
 • Brak osób towarzyszących w gabinecie (wyjątek może stanowić opiekun osoby niepełnosprawnej lub dziecka ).
 • Niemożność poruszania się po klinice osób spoza personelu bez nadzoru.

PERSONEL

 • Wszyscy pracownicy są specjalistycznie, wewnętrznie przeszkoleni z zachowania szczególnych środków bezpieczeństwa i ostrożności pod względem zapobiegania wirusowi Covid-19, m.in. według zaleceń GIS.
 • Każdy pracownik po przyjściu do pracy ma mierzoną temperaturę (bezdotykowym termometrem) w specjalnie przygotowanym do tego pomieszczeniu. W przypadku stanu podgorączkowego i objawów chorobowych pracownik zostaje oddelegowany do domu.

 

UWAGA! Odmawiamy przyjęcia pacjenta w następujących przypadkach: jeśli występują objawy jakichkolwiek infekcji, typu: gorączka, kaszel, katar, duszności, jeśli osoba jest aktualnie w trakcie obowiązkowej kwarantanny.

Kontakt bezpośredni

Jeśli mają Państwo pytania, czy chcecie ustalić termin wizyty prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu: 882 695 253  lub mailowo pod adresem: recepcja@esteticdent.com.pl
Obie formy kontaktu są dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00- 19:00.

Przydatne informacje

Polecamy śledzić informacje na stronie gov.pl w celu uniknięcia nieprawdziwych informacji.
Jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy (takie jak wysoka gorączka, kaszel i duszności), to skontaktuj się z infolinią NFZ 800 190 590, lub skorzystaj z wyszukiwarki szpitala zakaźnego lub placówki GIS https://gis.gov.pl/mapa/